Prečo do aktualít bol posledný príspevok minulý rok?


#1

Zdar.
Neviem či som si všimol dobre, ale v záložke aktuality je posledný príspevok minulý rok. Prečo?


#2

protože došly aktuality a nic nového se o té doby nestalo


#3

Protoze ta aktualita kterou bychom tam radi dali stale neprichazi a neprichazi…


#4

No ale myslím si že je kopec aktualít okolo BITCOInu. Nie?


#5

Urcite novinky v oblasti bitcoinu sledujeme, napr. zde https://bitcoinforum.cz/forum/showthread.php?s=&threadid=62&goto=lastpost
Uvitam kdyz tam doplnis dalsi…

Sekce Aktuality byla urcena pro informace a novinky tykajici se bitcash…

Pokud by nekdo mel zajem postovat aktuality i na homepage, necht me kontaktujte na webmaster@bitcash.cz

Diky.


#6

Nejnovější úprava stránky Homepage / Aktuality - nyní přináší přehledně vše aktuální co se děje ve fóru. Podobu hlavní strany portálu tedy určujete vy. Pro “podporu” tématu na hlavní stranu můžete použít karma funkci (u kteréhokoliv příspěvku v tématu).


#7

Nějak se mi ale to řazení témat na úvodní stránce nezdá. Přišlo mi lepší to, co se zobrazovalo dříve vpravo pod grafem. Teď tam třeba není žádný příspěvek z bazaru, což dříve téměř vždy bylo.


#8

kace, jasne bazar chapu :slight_smile: neboj myslim i na pravidelne inzerenty jako ty ale inzeraty budou zvlast v boxu po prave strane (defacto jak byly drive temata - hned pod grafem kurzu bitcoin)…

ten hlavni obsah by mel byt spise o cteni (o aktualnich zpravach nebo diskutovanych tematech)… upozornit na to nejdulezitejsi co se deje ve foru (a na temata ktera jsou aktivni ale mozna by jinak zapadla).

takze pokud jde jen o to ze je z nej vyjmut bazar a smenarna, je to zamer a budou mit vlastni okno v pravo (i kdyz mensi). tam budou stacit jen nazvy tematu.

co ty na to?

btw. nyni k “odpropagovani” na homepage staci dat autorovi prispevku (nebo tematu) karmu a tema vyleze vyse v seznamu (plus se u nej zobrazuji “kostky” karmy).

plus by mel jeste pribyt box s aktualitami z medii… ale nejprve to musim automatizovat…


#9

Tak hotovo. Bazar a smenarna maji vlastni box na HP vpravo … Spokojenost?