Prerozdeľovanie bitcoinov

Zdravím všetkých minerov, neminerov a dalších ľudí ktorý sa zaujímajú o bitcoiny a iné kryptomeny. Počul som nejaké reči ze tento rok by sa mali prerozdeľovať bitcoiny alebo niečo podobne, a teraz otázka, co to znamená aký to bude mat dopad na ťaženie a profitabilitu ťaženia ?

Buh vi o cem je rec… Kdyztak posli nejakej konkretni link…

Bitcoin stoji na tom, ze je vlastnictvi definovane vlastnictvim klice. Bez klice k adrese neni mozne cokoliv alokovaneho na danou adresu presunout (ci jakkoliv nasilne prerozdelit).

Konkrétny link nemám pretože som to počul od známeho ktorý ťaží a zaujíma sa o to len mi nevedel presne povedať o co vlastne ide preto som skúsil opýtať sa vás či náhodou neviete o co by malo ísť. Každopádne verím ze sa nič nezmení a budem mocť ďalej spokojne ťažiť a ďakujem za odpoveď/e :wink:

Můžeš si vybrat. :c) https://duckduckgo.com/html/?q=bitcoin%20halving (jednoduše řečeno, místo 25 bitcoinů budou těžaři dostávat z každého bloku jen 12,5 Ƀ ).

Čiže pokial tomu dobre chápem tak vytazim o polovicu menej ? Pokial teda by sa nestal prípad ze by kurz enormne stúpol hore. Niečo som našiel nejaké články ale moc sa v tom nevyznám iba začínam v tejto oblasti tak sa radšej este spýtam kedže chcem investovať do ťaženia.

Tak kurz už enormně stoupl. :c) Klidně se to na ten dvojnásobek může ještě doškrábat. Taky záleží, kolik lidí pak svá těžítka vypne, protože zbytku, co bude těžit dál, se tím okamžikem (resp. po dalším přepočtu obtížnosti) výtěžnost zase o něco zvedne.

Jasne chápem :slight_smile: diki moc za odpovede !!!