Proof of Capacity: Těžení pomocí HDD (BURST)

burst
proof-of-capacity

Ahoj díky.

Zatím se snažím vytvářet plots, na zkoušku mi se mi rychle a jednoduše rozchodit burst.today. Má to pěknej user interface bez dlouhého studování. Ale asi to je jen tak na zkoušku.

Docela mi tu chybí důležité odkazy jako například nemůžu najít profit calkulator, někde jsem ho viděl ale teď se mi to nedaří dohledat :).

Nebo třeba odkazy na směnárny.

Vsechno je na predchozi strance, staci si precist tema cele… :roll_eyes:

Čau, vytvořil jsem to pomocí gpuPlotGenerator-bin-win-x86-2.0.1.
Nevím, mám zkusit Cpu? Ještě jedna věc. Při generování jsem měl zapnutou těžbu na pool.

Takhle byl vytvořen.

Použil jsem nově generator 2.1.1 a je po problému. Původní verze 2.0.1 generovala vadné ploty.

Omlouvám se. Na těch zahraničních forech je to masakr :slight_smile: uz tam je skoro 600 stránek :slight_smile: na jednom z těch for.

Chtěl jsem to čistě vyzkoušet, já sem ani nikdy doma netěžil nic, zítra mi má přijit Antminer S3 tak pojedu pres nej.

Nicméně protože jsem z toho měl guláš, tak jsem stáhl toho clienta z burst.today, ploty se mi generujou, jedne na zkoušku i pracuje. Založil jsem si peněženku, tak uvidíme co tam přijde.

Otazky:
1)
Nicméně nezkoušel jste ten java dashboard? Kde to píše využitou kapacitu a podobné věci, sice sem to stáhl ale už sem nedohledal, jak přesně s tim .jar souborem pracovat kam ho nahrát případně jak se na ten dashboard dostat.

1. pokud pouziju burst.today o co se jedna o solo mining nebo se to pripojuje na ty originální pooly vývojářů nevíte?

Uplne staci si precist ty dve stranky tematu tady na bitcash…

Protoze tyto odkazy tu davno jsou.

hm… přečtené to mam a moudrej z toho nejsem teda

.jar je spustitelny java soubor… obvykle se spousti

Zdravím mám pár problémů.
1.Když spustím http://burst.today/?page_id=2 program tak se začnou normálně stahovat nějaká data.Jakmile se dostahují hlásí to error že C:\Program Files\Java\jre7\bin\java.exe nebyla nalezena tak bych se chtěl zeptat kde to překonfigurovat na C:\Program Files\Java\jre8\bin\java.exe

2.Chtěl jsem zkusit pool mining a všude píšou že mám jít na stránku http://127.0.0.1:8125/rewardassignment.html a zadat tam heslo a recipient 12468105956737329840 ale když to zadám hodí mi to error:
"{“errorDescription”:“Unknown account”,“errorCode”:5}"

Děkuji za pomoc :slight_smile:

Ad 1. Byt to na Linuxu resil bych to trivialne symlinkem /viz vyse/
Ad 2. Do pole recipient se zadava adresa v solomon reed formatu, tj. burst-xxxx-xxxxx-xxxxx

1. nemáš staženou JAVU verzi 7, stahni a nainstaluj
  2. musíš pustit peněženku, lokalserver a založit si svoje unikátní heslo, asi by se měla spouštět sama ale možná to neudělala, já ji případně pouštim ručně, ted nejsem u pc ale je tam nějakej batak univtr tech slozek kterej jí pouští, pustí lokalserver s penezenkou

Carlos:
2.Zadal jsem BURST-ZYC9-WGGG-THKL-ACDNP a stále to hází error.

Pulec777
1.Java7 složky tam mám takže nainstalovaná je ale chybí tam java.exe,ted jdu zkusit reinstall.
2.Unikátní heslo tím myslíš dlouhou větu ?

Update:Java7 instalace se nezdařila kvůli chybě Klíč není platný pro použití v daném stavu

klíč musí mít 35+ znaků je to unikátní heslo, a nebo 50+ jen cislice myslim

Takto? twenty constant was anything slush pool normal nice mark slowly fuck funny
Ps:nebojte není pravá :smiley:

tu si jen skopci nekam ted nevim zda sem ji pouzil :), v dalsim kroku si pak davas to heslo, uz presne nevim ten postup ja sem to zalozil asi na druhy pokus vim ze me tam neco zmatlo ale pak to ficelo

Ta věta co jsem zde postoval je teda to unikátní heslo?

Podle mne to musi byt aktivni adresa, tzn. musi mit nejaky zustatek … Za tu zmenu reward recipienta se plati poplatek 1 Burst (je to normalni transakce v blockchainu)…

Jinak jestli java8 nebo 7 je podle mne jedno. Staci upravit tu cestu bud symlinkem nebo jinak… (bude tam imho nejaky .BAT soubor, ktery staci vyeditovat)

Moc děkuji všem zúčastněným už to funguje jak má. :slight_smile:

Update:no tak ne no :smiley:
Toto by mi to asi zobrazovat nemělo:

C:\Pool mining\pocminer_pool_v1>C:\Windows\System32\java -cp pocminer_pool.jar;l
ib/;lib/akka/;lib/jetty/* pocminer_pool.POCMiner mine http://127.0.0.1:8125 ht
tp://178.62.39.204:8121/
[default-akka.actor.default-dispatcher-5] INFO org.eclipse.jetty.util.log - Logg
ing initialized @1166ms
[WARN] [09/24/2014 15:34:28.336] [default-akka.actor.default-dispatcher-5] [akka
://default/user/$a/$b] null
[WARN] [09/24/2014 15:34:38.134] [default-akka.actor.default-dispatcher-2] [akka
[WARN] [09/24/2014 15:34:48.216] [default-akka.actor.default-dispatcher-4] [akka
[WARN] [09/24/2014 15:34:58.272] [default-akka.actor.default-dispatcher-2] [akka
[WARN] [09/24/2014 15:35:08.130] [default-akka.actor.default-dispatcher-3] [akka
[WARN] [09/24/2014 15:34:58.272] [default-akka.actor.default-dispatcher-2] [akka
[WARN] [09/24/2014 15:35:08.130] [default-akka.actor.default-dispatcher-3] [akka

Ploty mas korektne vytvorene? Zda se jako by je miner nevidel…

S vetsim mnozstvim TB jsem se dostal na max s RAM :frowning: Nevite jaka je tam zavislost na RAM? 4GB je zrejme malo. Jaka je optimalni velikost plotu? Tvorim 512GB. Ale nekde v diskuzi bylo 35MB RAM na soubor, coz bude zrejme mnohem vic.