Půlení bloku 25 BTC/blok v prosinci 2012?

Hele nekde sem cetl (a nebylo to jen jednou), ze na konci ledna 2012 se ma zacit vyplacet pouze 25 BTC za nalezeny blok… Je pulka unora a porad dostavane 50 BTC… To se santa jen opozdil s vanocema, nebo jak to vlastne je??

Nekdo to tu uz tusim psal, neni to dane na datum, ale na pocet vytezenych bloku. Snizeni ceny by melo byt myslim od bloku 200k.

Pokud vim to vychazelo na konec roku 2012…

Jo, konec roku 2012 a je dost lidi co tvrdi, ze by tim mela stoupnout cena bitcoinu, ale asi tezko to bude dvojnasobek…

Cilem ma byt vetsi presun l prijmum z poplatku nez tezby, jenze sit jako takova bez tezby nepojede - nebud emit kdo konfirmovat operace a poplatky jsou nula nula prd (jak se v nekterem postu Caros pochlubil) tak mi takyt neni moc jasne co presne se bude dit.

Cesta je budto “neplatim za elektrinu” nebo “tezim na FPGA” ?

Což mě přivádí k otázce, zda by tedy měl někdo zájem o nákup FPGA modulu Icarus od toho čínského šikuly? Mám možnost nechat dovézt kolegou, který tam jezdí pracovně. :slight_smile:

Hele deje se neco s penezenkou? Pise, ze nemuze najit wallet.php… Nerad to tady pisu, ale zacal sem mit strach :slight_smile:

Stejny problem, snad to nebude nic vazneho, take tu mam asi 30BTC. :frowning:

Penezenka opravena bez ztraty kyticky :), diky

čau hele můžeš mě víc popsat toho Icarusa oco jde ted řeším jestli koupit radši nějakou top grafárnu(jakou?) nebo tohle http://www.butterflylabs.com/product-details/ máš stím zkušenosti?

Mno ale vratme se k tematu…

Co se tedy vlastne konkretne stane jakmile se dosahne 200K bloku? Nejaky zdroje informaci?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=67185.0

skoda nebude to 5th of November ale spis 5th December…

p.s. 210k bloku :slight_smile:

Další půlení bloku se projektuje cca za rok - na květen 2020. Tentokrát z 12,5 BTC na 6,25 BTC… A vypadá to, že v ceně už se to začíná projevovat nyní … (dnes více než 9000 USD) :thinking: