Ripple

zacal som to sledovat davnejsie aj mam v penazenke nejake ripple ale doteraz som tomu nenasiel prakticke vyuzitie. keby chcem menit FIAT za BTC a naopak su tam znacne poplatky. a to iste plati aj pri kovoch

Dobry den,

Jsem totalne nejvetsi zacatecnik a kryptomeny beru jen jako mini investici.
Nedavno jsem investoval par korun do XRP, ktery dneska udelal 120 procent meho vkladu. Nechci to vybirat… chci to tam nechat par let a doufat v zazrak, ale kdybych si to chtel vybrat… jsem na strance Binance… tak musim prodat XRP za bitcoiny a ty nasledne si poslat na Coinbase a az teprve si je poslat na muj osobni bankovni ucet…

Moje otazka zni, tratim nejakou hodnotu pri tradu na bitcoiny? jsem ovlivnen kurzem bitcoinu? Mel bych XRP prodat az bude bitcoin kurz dobry nebo spatny?

nebo jak vymenit XRP rovnou na USD abych na tom netratil? :slight_smile:

Pardon za tak noob otazky, ale nikdo v mem okoli tomu taky nerozumi :smiley:

Diky, Pavel a snad neotravuju :slight_smile:

Kdyby nekoho zajimalo co se delo s Ripple pri poslednim narustu od Silvestra a tez co stalo za propadem behem dneska:

New York Times reporter Nathaniel Popper said he was unable to verify many of the cooperating banks the company had previously announced. CEO Brad Garlinghouse denied those claims.

https://www.binance.com/ osobne neznam, ale zda se jako klasicka alt-coinova burza. Takze pokud muzes vybirat XRP, tak vyber do sve osobni Ripple penezenky (at se vyhnes riziku treti strany) a drz dokud bude potreba…

Ted za poslednich par dni jsi slusne vydelal :)…

Vymenit XRP rovnou na EURa a vybrat SEPA platbou muzes na bitstampu. Takze neni duvod to menit pres bitcoiny.