Sapphire R9 280x

vidim ze su ludia co tomu rozmueju ja som to nemal cas takto obsirne a napisal som to iba v skratke ale toto je vystizne.

Na jakou max teplotu můžu nechat běžet ASUS R9280X-DC2T-3GD5 ?

Kym na tom nespravis vajcia.

Aby som nebol iba hulvat, vyrobca udava Maximum GPU Temperature: 95 C

max je 95.

dlouhodba zatez bych vic nez 85 nedaval

Zdarec,

potřeboval bych trochu popostrčit, než se začnu vrtat v BIOSu. Jak se Ti podařilo podvoltovat ASUS? Zaboha se nemůžu domluvit s MATRIX-R9280X-P-3GD5. MSI Afterburner má nastavení napětí mrtvé. EVGA Precision je to samé v bleděmodrém. Zkoušel jsem TRIXX, Asus GPUTweak i nastavení v cgmineru, ale karta se tvrdošíjně drží napětí 1,256V. Zřejmě jej má navázané na takty GPU. Když to snížím, pod 1000MHz, karta se podvoltuje, ale samozřejmě mám nižší kh/s.

Trixx a Afterburner hned jedou. Najdou karty a jejich nastaveni. Poladim, dam applay a hotovo… Ladit to jde i primo v Catalystech, ale tam nevim, jak to menit pro vic karet. Muzes zkusit i tam. Jinak fakt nevim…

Já chtěl moje Asusky ještě poladit , ale koukám že po snížení napětí se těžba ustálila na 2880kH při odběru 1000W a to si myslím není špatný. V Asus GPU Tweaku karty na snížení napětí nereagovali , ale jak píše paralen1000 TRIXX jede hned

Kluci myslíte si, jakou část bitcoibe budu vytvářet na svém notebook? Nebo dejte odkaz, kde bych mohl sám podívat.