Slozeni se na FPGA tezbu

Já bych případně mohl doplnit 5,6BTC, aby to bylo pěkně kulaté 10, akorát už víc BTC nemám :slight_smile: Stačil by ekvivalent v CZK/EUR?

Taky to zakulatím na 10 jen mi bSire pošli PM kam poslat ty 4 BTC a ekvivalent za 6 BTC v Kč tedy č.konta.
A pro začátek jsem taky pro ten ZTEX.

na kolik by teda vysel ZTEX? bSir, ty to muzes vzit nasebe bez DPH? Kolik by teda byla konecna cena zatim bez dopravy?

na kolik by teda vysel ten cinan? nekdo tu psal, ze kolegove letaji do ciny. dalo by se tedy neco prevest? kolik by byla konecna cena vcetne provize?

Mam ya to, ze se smenou BTC -> CZK by nam mohl pomoci na skomorni smenarnik tejpeq.

Co s etyce uctu tak tu mam jeden volny vyhrazeny na veci okolo bitcoun v mBank.

Jinak jsme platce DPH, coz ovsem oproti laickemu ocekavani znamena, ze se to ve vysledku stejne musi koupit za cenu s DPH a nasledne priu nejblizsim danoven priznami (v mem pripade co ctvrt roku) zadat o vraceni DPH…

Edit: na shopu pisou, ze kdyz zadam sve DIC a nejsem z Nemecka tak bych nemel platit DPH (VAT)

Naklady vysvetleny zde:
http://shop.ztex.de/shipping.php

Akorat teda ja PayPal nemam a nevim jestli tu poznamku mam chapat tak, z emuzu platit i platebni kartou… ale znameho s paypal mam a jiste i nekdo zd ena foru ma…

22 BTC bSir
5 BTC Vekys
10 BTC Badysak
10 BTC Thomas_CPU
10 BTC Tomas Fuksa
10 BTC tejpeq
10 BTC norick
30 BTC pudnik
20 BTC motion
25 BTC milanc

152 BTC

Ad paypal:
Paypal má při této ceně už relativně vysoké poplatky a hlavně docela špatné kurzy, je to zbytečně drahá volba.
Lepší bank wire transfer: http://www.europlatba.cz/
Mám s nimi rámcovou smlouvu (a přes toto už zřejmě ani není potřeba) a dobrou zkušenost.

Takze, muzete sve prostredky posilat v pripade platby CZK na ucet

2700046535/2010

Jako zpravu pro prijemce uvedte FPGA ZTEX a zaroven mi prosim napiste PMko zde na foru.
Jak se budou castky schazet tak napisi zde (a tez upravim uvodni prispevek c1 ze ty penize jiz prisly)

Jinak myslenka na admina bitcash.cz - v pripade, z ebychom se domluvili, ze budeme tezit jen zde, dokazla by nakodovat spesl tezasky ucet tak aby pri vyplaceni - po skonceni bloku - rozstrkal castky do prislusnych penezenek?

Pokud to neni moc slozite tak se nabizim ze v ramci testovani bych na ten ucet spustil tezare jedouciho momentalne na GPU s vykonem cca 160MH/s

Bitcoiny můžu zaslat na tu adresu, kterou máš v podpisu?

Nepostrehl jsme reakci tejpeqa jestli je moznej to zrealizovat pres nej?

Prosim vsechny kteri ucinili nabidku a budou platit v BTC aby mi poslali PM a ja jim pak napisu BTC adresu - pro kazdou platbu vygeneruji novou adresu abych mohl rozlisit ktere bitcoiny od koho jsou.

můžeš zveřejnit kurzy z BTC v případě platby v CZK
předpokládejme, že změny v průběhu týdne budou minimální

Tak kdyz se divam ted, tak je zrovna 91.02 Kč / BTC a smenu predpokladam pres tejpeqa, jak se sejdou platby.

Prubezne budu informovat.

Takže už máme posílat? Na BTC adresu v podpisu?

jasně že je to možné přeze mě. Prodávám BTC bez poplatku. Aktuální kurz: http://goo.gl/K4zDI

a jak by se teda ten ZTEX (předpokládám, že o něm je řeč) pořizoval?
Někdo tam pojede? (ofiko platit ještě clo a DPH není moc výhodné)

Ahoj, clo a dph se přeci neplatí, pokud je to v rámci EU - Německo.

V noci jsme jeste koukal na celni veci a clo by se v ramci EU nemelo platit a volba nakupu bez DPH je primo v shopu. Takze by se pro to asi nemuselo jet. Postovnen neni tak hrozne.

Takze s eblizime k cilove castce nejen prislibene, ale i celkove zrealizovane. Resp vcetne meho prispevku uz je. Takze po vikendu pisu do ZTExu !

Zaroven vyzivam ty, kteri svou ucast prislibili, aby pripadne pristoupili i k realizaci tak, aby meli prislusny podil na tezbe. Jinak, sbirka bude pokracovat kontinualne tak, aby bylo v budoucnu mozno poridit dalsi tezici FPGA…

Jen pripominam, ze adresu pro prijeti platby v BTC vygeneruji na vyzadani pres PM.