Směnárna BTC <--> CZK

czk
bitcoin
směnárna

Směnárma již nefunguje

Budes nabizet i opacny smer?

:: z doby kdy byla mozna jen smena BTC -> CZK , ale jiz je nabizeno i opacny smer ::

.
5a775035d8e3a

Ahoj, můj názor je ten, že pokud to bude fungovat dlouhodobě a stabilně, pak je to přesně služba, která zde chyběla.

OT: Jsem se parkrat zminil, ze chci v roce 2012 zacit obchodovat i v BTC tak na tom usilovne pracuju. Akorat jak tak koukam 10% poplatek za BTC -> CZK… jestlipak bude i poplatek 10% pri konverzi i opacnym smerem?

Chtel jsme totiz u zbozi pri platbe v BTC nabidnout slevu 10% , ale pkud by to chtel nekdo koupit, kdo btc nema a k prevodu CZK -> BTC chtel vyuzit nabidku tejpeqa tak budu muset dat slevu asi jeste vetsi… no musim to jeste propocitat…

.
5a77503909f89

Omlouvam se, pokud to vyznelo jako kritika vyse poplatku… To vubec ne, jen jsme pridal svou uvahu…

.
5a77503b22cbf

Potvrzuji směnu s tejpeq naprosto vpohodě během chvilky.

Dle mého názoru je to přesně ta služba která u nás chybí. Jsem za to velice vděčný a dokážu to ocenit 10% poplatek se mi zdá naprosto přiměřený a vyvážený.

neda mi to…jak to mas osetreno pravne?

Taktéž spokojenost, i ve velice pozdních hodinách (0:15) jsem zadal převod a obratem jsem dostal odpověď že byl zadám příkaz k úhradě na můj účet v KB. I když jsem nabídl větší poplatek, tak tejpeq si nevzal navíc ani halíř a vše převedl dle kurzu MtGox + CZK:USD. Naprosá, naprostá spokojenost, vřele doporučuji - opraavdu toto zde chybělo.

.
5a77503fae033

Potvrzuji směnu s tejpeq, spokojenost.

takze az me bude trapit, ze tu nemuzu s nikym smenit kvuli tve konkurenci, tak te muzu s klidem napraskat? :smiley:

.
5a77504311fc3

to byla snaha o vtip, neboj :wink:

Já myslím že tohle není žádná konkurence. A praskat na nekoho neco proc ? Nevidim duvod pokud nekdo bude chtit vyuzit sluzeb tejpeq tak to udela a pokud ne tak si to zaridi jinak.

Nerypkejte, nebo se nasere a necha toho… :space_invader:

Co se men tyce, on prodava “nic” (bitcoin) za penize a tim si generuje zisk. A jak si jej (ne)zdani je s promninutim jeho vec a moje blba starost.

Vzhledem k tomu, ze budu rozjizdet podnikani v bitcoinech tak dost mozna jeho sluzeb tez vyuziji ikdyz mam registraci i na MtGoxu a ucet za velkou louzi.

Ted jsem stravil hodne casu studiem legislativy a s danovym poradcem… Nechci glorifikovat USA, ale co se tyce podminek na podnikani tak ve srovnani s CR je to nebe a dudy…

.
5a775047439cb

Opet jsem vyuzil sluzeb tejpeq a 100% spokojenost