Storjcoin

Ahoj, mám tak trochu jeden problém. Nakoupil jsem nějaké SJCX mince na Poloniex.com. A hned jsem je poslal do své peněženky…
Problém je v tom, že jsem si na poloniex.com nevygeneroval číslo peněženky. Lze tato transakce nějak dohledat? Nebo je všechno ztraceno. :confused:

EDIT: Vyřešeno přes technickou podporu.

SCJX zda se ze jde presne opacnym smerem nez BURST (ktery se dnes defacto uplne propadnul a chybi jakykoliv support) :wink: asi v nem investori vidi vetsi potencial…
SCJX je zda se dnes na dvoumesicnim maximu a BURST na minimu …

Že by bylo lepší do burstu nejít? … :slight_smile:

Burst jsem trochu sledoval a ma par peknejch featur, pravdepodobne prevzatejch z NXT (decentralizovana burza assetu, apod.), taky peknou grafiku a koncept, ktery nevyzaduje drzet na disku cizi data…

SJCX jsem nesledoval, takze netusim jak s vyvojem pokrocili a zda je jiz mozne nabizet a poptavat misto na disku.

SJCX vydal první beta verzi Driveshare (zatím není možné zapojit volné místo na HDD za odměnu) (https://storjtalk.org/index.php?PHPSESSID=jrmkoj4sb8jtdkm8enhm707vm7&board=16.0).
Zatím se ale jedná spíše o hype. Driveshare bude oficiálně spuštěn až v příštím roce (píše se “early 2015”).

Osobně bych radši šel do Burstu. Je momentálně na svém minimu.
Žádný premine. Za těžbu je odměna v podobě nově generovaných mincí. (U SJCX se jedná o mince předtěžené … Veškeré odměny drží a bude vyplácet dev team).

Celkově mi přijde, že tyhle dva altcoiny spolu moc nesoupeří.
Jediné co mají společné je užití HDD, ale každý naprosto jiný koncept.

BURST je pro mě měna, kdežto STARJX je spíš cloud.