Technicka analyza


#1

Snad jsem to tu nekde neprehlidl, uz jsme se tu parkrat dohadovali, ze je TA nepouzitelna na Bitcoin, ale imho to nevadi, mohli bychom v tomhle threadu rozumovat, urcite jsou tu zkuseni traderi a my novacci budeme radi za kazdou informaci :).

<-- Zacneme soucasnou situaci!


#2

Urcite je super navazat na to co delal krtek…

mmch bylo by fajn kdybys pouzil primo funkci tady ve foru pro pripojeni fotek (zaskrtavatko u prispevku a pak nasledny upload primo na nas server)…

Neni to pak zavisle na free hostinzich, ktere muzou prilohy kdykoliv smazat… Diky


#3

Tenhle Krtci thread jsem hledal, abych nezakladal novy!! :slight_smile: A shot jdu teda poladit, o funkci nevedel jsem :slight_smile:


#4

Supr že tady něco takového je, jen bych vás odborníky poprosil zda by jste mohli nějk pravidelně hodnotit stávající situaci, aby jsme k ní mohli i mi lajci neznalý oboru aktuálně přihlédnout. Jsem si pročítal co psával krtek a mooc pěkný :slight_smile:


#5

Rozdelil jsem thread - komentare k vyvoji ceny a podobne prosim smerujte do tematu Fundamentalni analyza, sem nepatri. Diky za pochopeni!


#6

Jinak pro případné zájemce, ve službě, která obchoduje futures kontrakty na BTC (viz podpis) lze zobrazit různé funkce TA.

Kromě klasického pohyblivého průměru, lineární regrese či Bollingerových pásem to má i stochastický oscilátor a pár pokročilejších funkcí.

Jedná se sice o kurzy derivátů, nicméně pro nějakou základní technickou analýyu je to plně dostačující.


#7

Chlapci z jdbif ze toho neboji


#8

Tak jsme po 9 mesicich dospeli ke stabilizaci po “bubline” v prosinci… Ted bych pomalu ocekaval odraz ode dna…


#9

Jen aby to nebyl odraz ode dna jako u ČSSD


#10

No já bych to viděl takhle http://www.cryptoburzy.top/analyza.php?id=3
Pokles k hodnotě 6k za BTC, pak se rozhodneme. Vůbec bych se nedivil , kdyby jsme šli i níže. Bohužel. Uvidíme jak rozhodne ta cena 6k.


#11

Opravdu rozsahla analyza :smiley:


#12

Ta je jen kratkodoba. Neni treba delsiho textu.


#13

Hlavne ze je treba linku na tvuj web… :thinking:


#14

Jestli tě to nějak urazilo, tka se omlouvám. Úmysl to určitě nebyl. Spíš jsem to viděl tak, že tam je nějaká platforma na zobrazování analýz s tím, že tam budou archivované a pod sebou. Spíše proto jsem to provedl takhle.