Technicka analyza

Snad jsem to tu nekde neprehlidl, uz jsme se tu parkrat dohadovali, ze je TA nepouzitelna na Bitcoin, ale imho to nevadi, mohli bychom v tomhle threadu rozumovat, urcite jsou tu zkuseni traderi a my novacci budeme radi za kazdou informaci :).

<-- Zacneme soucasnou situaci!

Urcite je super navazat na to co delal krtek…

mmch bylo by fajn kdybys pouzil primo funkci tady ve foru pro pripojeni fotek (zaskrtavatko u prispevku a pak nasledny upload primo na nas server)…

Neni to pak zavisle na free hostinzich, ktere muzou prilohy kdykoliv smazat… Diky

Tenhle Krtci thread jsem hledal, abych nezakladal novy!! :slight_smile: A shot jdu teda poladit, o funkci nevedel jsem :slight_smile:

Supr že tady něco takového je, jen bych vás odborníky poprosil zda by jste mohli nějk pravidelně hodnotit stávající situaci, aby jsme k ní mohli i mi lajci neznalý oboru aktuálně přihlédnout. Jsem si pročítal co psával krtek a mooc pěkný :slight_smile:

Rozdelil jsem thread - komentare k vyvoji ceny a podobne prosim smerujte do tematu Fundamentalni analyza, sem nepatri. Diky za pochopeni!

Jinak pro případné zájemce, ve službě, která obchoduje futures kontrakty na BTC (viz podpis) lze zobrazit různé funkce TA.

Kromě klasického pohyblivého průměru, lineární regrese či Bollingerových pásem to má i stochastický oscilátor a pár pokročilejších funkcí.

Jedná se sice o kurzy derivátů, nicméně pro nějakou základní technickou analýyu je to plně dostačující.

Chlapci z jdbif ze toho neboji

Tak jsme po 9 mesicich dospeli ke stabilizaci po “bubline” v prosinci… Ted bych pomalu ocekaval odraz ode dna…

Jen aby to nebyl odraz ode dna jako u ČSSD

No já bych to viděl takhle http://www.cryptoburzy.top/analyza.php?id=3
Pokles k hodnotě 6k za BTC, pak se rozhodneme. Vůbec bych se nedivil , kdyby jsme šli i níže. Bohužel. Uvidíme jak rozhodne ta cena 6k.

Opravdu rozsahla analyza :smiley:

Ta je jen kratkodoba. Neni treba delsiho textu.

Hlavne ze je treba linku na tvuj web… :thinking:

Jestli tě to nějak urazilo, tka se omlouvám. Úmysl to určitě nebyl. Spíš jsem to viděl tak, že tam je nějaká platforma na zobrazování analýz s tím, že tam budou archivované a pod sebou. Spíše proto jsem to provedl takhle.