Vítejte na BitcoinForum.cz


#1

Vítejte na prvním českém diskusním fóru o kryptoměnách již od roku 2011!

Kryptoměny jsou fascinující fenomén posledních let. Whitepaper od Satoshi Nakamoto změnil pohled na finance, měny a bankovnictví. Jsme svědky revoluce na finančních trzích. Připojte se ke komunitě fanoušků, uživatelů a těžařů kryptoměn!


#2

Právě dokončuji přesun fóra ze staré vBulletin databáze na novou platformu. Původní hesla byla hashována, proto nešla přenést do nového systému. Již registrovaní uživatelé tedy musí heslo obnovit pomocí funkce resetovat heslo:

:warning: Přihlášení -> Zapomněl jsem heslo -> následně vložte svou e-mailovou adresu

Postupně budeme rozesílat reset hesla automaticky všem registrovaným uživatelům. Všimněte si prosím, že musela být též mírně upravena i některá uživatelská jména, neboť nová platforma podporuje v uživatelských jménech pouze alfanumerické znaky, tečku, pomlčku a podtržítko. Ostatní znaky musely být odstraněny (včetně např. české diakritiky). Proto pro přihlášení, resp. reset hesla použijte e-mailovou adresu.

Děkuji za pochopení a vítám vás na nové platformě!


#3

Vítám všechny staronové členy!

Doporučuji pozornosti zejména nové funkce typu upload obrázků skrze drag-n-drop (přehodit ze složky do okna editoru příspěvků) anebo dokonce copy-n-paste screenshotů (vytvoříte printscreenem, vložíte do editoru a screen se uloží automaticky ve formátu PNG). Ideální na grafy nebo statistiky z různých webů.


#4

Zdravim, dekuji za moznost takovehoto fora, at se dari, urcite pokud mohu neco prinest do mlyna, prinesu, aby se forum mohlo rozvijet, jeste jednou diky a hodne spokojenych uzivatelu fora. :paw_prints:


#5

Chci se zeptat, mel jsem tu nekolik prispevku, byly smazany, BTR, Bitsdaq… Mazou se automaticky, nebo je to nejaky cil?


#6

reflinky patri jen do jednoho tematu…


#7

Ahoj, diky, jen se mi zda to vlakno trochu chaoticke, jakoze ne moc prehledne a myslim si, ze ty uzitecnejsi veci se tam docela ztrati… jinak ok beru na vedomi :wink: