Vtipy


#1

Asi by nebylo od věci založit toto piditéma ;).

https://pc.bazos.cz/inzerat/83205158/Prodam-1000btc-na-nejnovejsim-trezoru.php


#2

A zároveň přidávám bonus, kterej mě dneska dostal v obchodních podmínkách CRYPTOkingom. Ale asi je to myšleno vážně.

“Upozornění - Provozovatel upozorňuje uživatele, že neposkytuje garanci za poskytované signály, a to s ohledem na vyšší moc a okolnosti na něm nezávislé. Provozovatele negarantuje správnost zveřejňovaných signálů.”

Viz. tento odkaz

https://cryptokingdom.cz/obchodni-podminky

(jen doplnim web, co jim dela reklamu - cryptosvet.cz)


#3

Vtip je spis celej ten web cryptokingdom…

Bitcoinovi milionari by se zrejme meli nejdriv naucit pravopis a pak pochopit ze obchodovani inside informaci muze naplnovat znaky trestneho cinu.


#4

Nenech si uniknout životní příležitost!!! … Každej sám jsme za sebe zodpovědný, nejsem žádnej finanční poradce. Když řeknu skoč z okna, ty děláš ten krok, já za to nejsem zodpovědný. Ale když mi pošleš peníze, tak ti poradím ;). Mám několik výhodných kurzů, kde tě naučím, jak zbohatnout na kryptoměnách. Nebo ti budu posílat signály :). No neber to.


#5

Jinak je zajímavé pozorovat, že seznam.cz má dole odkazy na zajímavé články z internetu, kde poslední dobou bývají odkazy na články o kryptoměnách jenom z jednoho zdroje - kryptomagazin.cz. No a když se koukneme na kryptomagazin, tak máme jasno, že je propojený se stránkami cryptokingdom.cz. Tady se někdo hodně snaží o propagaci kryptoměn :sunglasses:.


#6

A teď ještě jedná vtipná věcička, poznáš 5 rozdílů? :wink:
by Martin Olejník


by Vojtěch Konečný


#7

Slušnej postřeh!

Týpek asi udělal rozhovor sám se sebou a teď ho posílá na PR weby, aby mu ho otiskli :slight_smile: .